Hakkımızda

1978 yılında kurulan Arda Ev Tekstili, perdelik ve dekoratif kumaş toptancılığı konusunda Türkiye'nin en önde gelen firmalarından biridir;
Faaliyetlerini
 bugün de ilk günkü heyecanı ve titizliğiyle sürdürmektedir. 

Vizyonumuz

Özgün ve yenilikçi vizyonuyla her zaman en iyi olmayı hedefleyen Arda Ev Tekstili, Ev Tekstili sektöründe sağlam ve güvenilir bir isim yaratmayı başarmıştır. Temel felsefesi En Kaliteli ve En Yeni Ürünleri herkesten önce değerli müşterilerine sunmaktır. Ürün kalitesi, koleksiyon zenginliği ve renk çeşitliliğiyle farklı duruşunu her sene biraz daha kuvvetlendiren Arda Ev Tekstili; en iyi firmalarla özel çalışmalar yapıp özel üretim ürünlerini, desenlerini oluşturmaktadır. Araştırmacı ekibiyle en yeni teknolojiyle dokunmuş kumaşları koleksiyonunu katmakta ve renk çeşitliliğini her sene daha da arttırmaktadır.

Yurtdışından, ithal ettiğimiz doğal ipek, keten ve pamuklu kumaşlarımızla Ev Tekstilinde modayı en yakından takip eden, modayı öngören firmalardan biri olmakla gurur duymaktayız. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için oluşturulmuş ekibimizle, iyi servis, müşteri memnuniyeti ve güvenilirliğimizle gelecekte de başarılarımızın devamını hedeflemekteyiz.

C&Sari Design Markas
ı ile satış yapmış olduğumuz ürünleri 41 ülkeye ihraç etmekteyiz. C&SARI DESIGN logolu ürünlerin koleksiyonunu yapan Arda Ev Tekstili, bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Perdelique Markamız kaliteden ödün vermeyerek yapmış olduğumuz ekonomik fiyatlı ürünlerdir. Kalitemizin önemini vurgulayarak, hizmetimizi değerli müşterilerimize sunarak geliştirmiş olduğumuz Perdelique koleksiyonumuz evinizin vazgeçilmez bir markası olmayı hedeflemektedir.